چهارشنبه, 1 فروردین 1397
 دلار دولتی ۳۶۴۶ تومان است
برای امروز قیمت دلار دولتی ۳۶۴۶ تومان است.
بیشتر ...
 

 دلار دولتی به ۳۵۷۰ تومان نزدیک شد
بانک مرکزی با افزایش قیمت دلار آن را ۳۵۶۹ تومان اعلام کرد.
بیشتر ...
 

 دلار مبادله‌ای ۳۵۲۴ تومان شد
دلار مبادله‌ای بعد از ۱۰ روز توقف در رنج قیمتی ۳۵۲۳ تومان برای امروز به ۳۵۲۴ تومان رسید.
بیشتر ...
 

 مصادیق جدید قاچاق ارز مشخص شد
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی مواد مراعا مانده لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و تعیین مصادیق جدید قاچاق ارز در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
بیشتر ...
 

 افزایش نرخ دلار دولتی
قیمت دلار در مرکز مبادلات ارزی به ۳۵۱۹ تومان افزایش یافت.
بیشتر ...
 

 مهر داغ برای "دلار"/ انتظار محو دلار ۴۰۰۰ تومانی!
مهر، ماه پرنوسانی برای بازار ارز بود جایی که دلار در زمانی زودتر از دوره‌ای قبل نوسان فصلی خود را آغاز و از ۴۰۰۰ تومان عبور کرد و با وجود اعلام‌هایی که مبنی بر عدم ماندگاری در این کانال وجود دارد، فعلا ۴۰۰۰ تومانی پیش می‌رود.
بیشتر ...
 

 ارز دولتی از نوسان افتاد
قیمت ارزهای دولتی نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.
بیشتر ...
 

 این‌بار پنج‌گانه‌های ارزانی دلار
در هفته اخیر پنج عامل موجب تضعیف ارزش دلار در بازارهای جهانی شد، روندی که در دو هفته ماقبل معکوس بود به گونه‌ای که عوامل پنج‌گانه موجب تقویت و رشد دلار شده بودند.
بیشتر ...
 

 دلار دولتی چند؟
دلار دولتی بارهم به روند رو به رشد خود ادامه داد و ۳۴۲۴ تومان قیمت خورد.
بیشتر ...
 

 ارزهای دولتی را به قیمت دیروز بخرید
امروز تمامی ارزهای دولتی به قیمت دیروز معامله می‌شود.
بیشتر ...
 

 افت ۵۸۹ واحدی شاخص صنعت در ۵ روز کاری بورس
در پنج روز کاری بورس تهران در هفته گذشته شاخص کل ۶۸۵ واحد افت و کانال ۸۵ هزار واحدی را ترک کرد. در این مدت شاخص آزاد شناور با افت بیش از ۱۰۰۰ واحدی همراه شد.
بیشتر ...
 

 رکوردشکنی‌های جدید سکه و دلار
نرخ دلار و سکه طی روزهای اخیر با تحولات تازه‌ای همراه شد و به رکوردهای جدیدی در سال جاری دست یافت؛ به گونه ای که سکه تمام از مرز یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان گذشت و دلار هم ۴۰۰۰ تومان را رد کرد.
بیشتر ...
 

 افزایش قیمت طلا و سکه در بازار داخل برخلاف قیمت جهانی
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران به تشریح وضعیت بازار جهانی و داخلی طلا و سکه در هفته گذشته پرداخت و گفت که قیمت سکه و طلا برخلاف قیمت جهانی و تحت تاثیر قیمت ارز روند افزایشی داشته است.
بیشتر ...
 

 افزایش قیمت دلار و ثبات سکه در بازار
دلار آمریکا در ادامه روند افزایشی روز گذشته در بازار امروز - چهارشنبه - ۳۹۲۵ تومان فروخته می‌شود و طلای ۱۸ عیار نیز با حرکت صعودی به ۱۲۱ هزار تومان نزدیک شده است.
بیشتر ...
 

 افزایش ۱۰ برابر سرمایه‌گذاری خارجی در بخش صنعت و معدن
میزان سرمایه‌گذاری خارجی مستقیم در بخش صنعت و معدن در سال ۱۳۹۵ معادل ۰.۷ میلیارد دلار بود که بنا بر هدف‌گذاری صورت گرفته توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت در دولت دوازدهم قرار بر این است که در سال ۱۴۰۰ این سرمایه‌گذاری این رقم به ۷ میلیارد دلار افزایش یابد.
بیشتر ...
 

 طلای جهانی به کمتر از ۱۳۰۰ دلار بازگشت
طلا پس ازاین که در معاملات روز گذشته تحت تاثیر قوی شدن دورنمای افزایش مجدد نرخ‌های بهره آمریکا در سال جاری بیش از یک درصد کاهش یافت، در معاملات روز چهارشنبه تقریبا ثابت بود.
بیشتر ...
 

 نرخ سکه و ارز صعودی شد
قیمت انواع سکه بر خلاف روز قبل که با روند کاهشی و ثبات نسبی همراه بود در بازار امروز - سه‌شنبه - افزایش نسبتا قابل توجهی پیدا کرده و سکه تمام با ۸۰۰۰ تومان افزایش به یک میلیون و ۲۴۷ هزار تومان رسیده است.
بیشتر ...
 

 حدود ۱.۳ میلیون مسکن چندخانواری داریم
یک کارشناس مسکن گفت: آمارهای بخش مسکن نشان می‌دهد حدود ۴ میلیون خانوار به صورت فشرده در ۱.۳ میلیون واحد مسکونی زندگی می‌کنند.
بیشتر ...
 

 راهکارهایی برای جلوگیری از افزایش نرخ ارز
اولین گام‌ها برای حذف ارز مبادلاتی برداشته شده و برخی نوسانات بازار ارز منجر به آن شده که بسیاری از کارشناسان نسبت به تبعات تورمی آن هشدار داده و به دولت و بانک مرکزی راهکارهایی ارایه کنند که مانع افزایش افسار گسیخته نرخ ارز شود.
بیشتر ...
 

 قیمت انواع کالاهای اساسی در آستانه محرم
با شروع ماه محرم که انواع کالاهای اساسی به طور معمول با تقاضا و مصرف بیشتری روبرو می‌شوند، در برخی اقلام به ویژه در دهه اول و دوم این ماه ممکن است با نوسان قیمت همراه شوند. البته بررسی‌ها تاکنون نشان می‌دهد که بیشتر اقلام اساسی با ثبات نسبی قیمت همراه است.
بیشتر ...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 8 » صفحه:
عضویت در خبرنامه
     
Powered By Sepehr Exchange Co. Copyright © 2012 All rights reserved.